Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Уряд спростив процедуру переведення дачних і садових будинків у жилі

Уряд спростив процедуру переведення дачних і садових будинків у жилі

Відтепер українцям буде простіше перевести свої дачні й садові будинки у жилі. Ми спростили й удосконалили відповідні процедури.

Про це повідомив під час засідання Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної постанови.

«Спрощена процедура дасть можливість українцям, що мають намір перевести дачний чи садовий будинок у жилий, оформити відповідну документацію без зайвої перевантаженості – звіту про проведення технічного огляду. Це насамперед усуне корупційну складову і можливість подвійного тлумачення та пов’язаних з цим зловживань», - наголосив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр підкреслив, що запровадження спрощених процедур забезпечить реалізацію громадянами права на розпорядження власним майном.

Преглядів: 44 2017-06-14
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.