Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | Ігор Гундич представив голову Хорошівської РДА
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Ігор Гундич представив голову Хорошівської РДА

Ігор Гундич представив голову Хорошівської РДА

Сьогодні, 15 червня у ході робочої поїздки до Хорошівського району голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич  представив новопризначеного голову Хорошівської районної державної адміністрації Галину Іванівну Ширченко.

Вітаючи Галину Ширченко з призначенням на посаду Ігор Гундич висловив сподівання, що вона впорається з усіма покладеними зобов’язаннями, а під її керівництвом район швидко розвиватиметься підвищуючи соціально-економічні показники.

«У нас жінка «за кермом» району – це рідкість. Сподіваюся, що Галина Іванівна зможе обігнати багатьох чоловіків і тримати соціально-економічний розвиток району на достойному рівні», – зазначив Ігор Гундич.

Керівник області акцентував увагу на важливості проведення процесів децентралізації, перші  результати яких вже помітні, та говорив про співпрацю і концентрацію всіх ресурсів і засобів задля втілення реформ запланованих у Стратегії сталого розвитку «Україна-2020».

У рамках робочої поїздки Ігор Гундич також перевірить, як виконуються роботи на об’єктах, ремонти яких фінансуються із державного та обласного бюджетів, огляне на якому етапі перебуває термосанація Хорошівської гімназії та будівництво мосту в с. Рижани.

Преглядів: 51 2017-06-15
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.