Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | Рятувальники району застерігають: якщо не впевнені у своїх силах – не купайтеся!
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Рятувальники району застерігають: якщо не впевнені у своїх силах – не купайтеся!

Розпочався купальний сезон, який для багатьох необачних мешканців обертається трагедією. 2017 рік вже приніс нові жертви – з початку року на ставках та річках області загинуло 5 осіб.

З метою попередження трагедій, районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області просить дотримуватись правил поведінки на воді. У першу чергу це стосується батьків: не залишайте дітей поблизу води без нагляду, не слід забувати приділяти увагу розвагам дітей, які залишаючись поза увагою дорослих можуть вигадати небезпечні ігри біля води, пірнати з виступів, гірок, дерев, самостійно запливати на великі відстані від берега. Якщо вони не вміють плавати, не дозволяйте їм, заходити у воду глибше ніж по пояс, плавати на надувних матрацах або камерах. Трагічно закінчується і пірнання з плотів, човнів, пристаней та інших плавучих засобів, а також урвищ. Жодна служба не в змозі забезпечити рятувальником кожного відпочиваючого, особливо за умов зверхнього ставлення до порад.

Тому цінуйте власне життя та бережіть здоров’я своїх дітей і не нехтуйте застереженнями.

Зокрема, не плавайте наодинці, якщо не впевнені в своїх силах, уникайте воду з швидкою течією.

Найсприятливішою для купання є сонячна і безвітряна погода, коли температура сягає 22 градусів тепла, а води – 18. Після тривалого перебування на сонці не варто пірнати у воду з розбігу, бо різка зміна температури може призвести до судоми кінцівок. Найнебезпечніший ворог відпочиваючих – алкоголь. Під його впливом людина втрачає самоконтроль.

Тож, звертаємося до усіх мешканців та гостей району з турботою і проханням: відпочиваючи, дотримуватися заходів безпеки.

Нехай Ваш відпочинок буде радісним, приємним, а головне – безпечним!

Хорошівський  районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області

Преглядів: 38 2017-06-15
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.