Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> До 1 листопада будівництво мосту у с. Рижани має бути завершено – ще один дедлайн Ігоря Гундича

До 1 листопада будівництво мосту у с. Рижани має бути завершено – ще один дедлайн Ігоря Гундича

До 1 листопада будівництво мосту через р. Ірша у селі Рижани на автодорозі М-06 має бути завершено.

 

На цьому наголосив голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич під час огляду об’єкту в рамках робочої поїздки до Хорошівського району.

 

«Будівництво мосту через р. Ірша розпочато ще у 2011 році. До 1 листопада 2017 року ми завершимо роботи на цьому важливому об’єкті. Вартість проекту складає 5,8 млн гривень. Цього року з обласного бюджету вже виділено 500 тис. грн. Враховуючи суму, яка надійде з державного бюджету на ремонт об’єкту, плануємо виділити ще додатково 10% для завершення робіт», – зазначив Ігор Гундич.

 

Також голова ОДА підкреслив, що згідно Стратегії сталого розвитку країни 2017 – це рік доріг в Україні. Тому увага приділятиметься не лише ремонтам доріг, а й розбудові дорожньої інфраструктури, до якої входять мости та проект Північного обходу.

 

Для завершення робіт по ремонту мостової споруди до кінця жовтня підрядник ТОВ «Європлюсбуд» має влаштувати монолітну тротуарну консолі, облаштувати оклеювальну гідроізоляцію та підходи до мосту, покласти асфальтобетонне покриття на мосту та підходах та влаштувати перильне та бар’єрне металеве огородження, забезпечити укріплення конусів та влаштувати освітлення.

 

Довідково: Автомобільна дорога «Від а/д М-06-Червоноармійськ-Нова Борова-Йосипівка» відноситься до доріг місцевого значення. Загальна довжина мосту – 66,8 м. Проект передбачає будівництво мосту трьох прольотного нерозрізного за схемою 21,0 + 24,0 + 21,0 м.

 

Преглядів: 109 2017-06-16
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.