Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | Медичних працівників району вітали з професійним святом
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Медичних працівників району вітали з професійним святом

Медичних працівників району вітали з професійним святом

15 червня, у переддень професійного свята, приймали привітання медичні працівники. Цьогоріч святкові заходи проводилися у Хорошівському Будинку культури, де зібралися працівники охорони здоров’я всіх медичних закладів району.

Голова Хорошівської РДА Галина Ширченко щиро привітала медичний персонал району, висловила сподівання, що вони і надалі будуть всі дружньо співпрацювати задля розвитку медицини,   покращення якості медичних послуг  та впровадження медичної реформи.

Галина Ширченко разом із головою районної ради Андрієм Ющенком вручили грамоти кращим працівникам галузі:

Дмитру Шуню – завідувачу хірургічним відділенням Хорошівської ЦРЛ;

Людмилі Кулик – сестрі медичній старшій терапевтичного відділення Хорошівської ЦРЛ;

Ірині Дикунець – сестрі медичній старшій гінекологічного відділення Хорошівської ЦРЛ;

Оксані Никитюк – лікарю загальної практики – сімейної медицини АЗПСМ смт. Хорошів;

Ігорю Зубрицькому – завідуючому амбулаторією загальної практики сімейної медицини с. Топорище;

Олександру Морозу – лікарю комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради в Хорошівському районі;

Олександру Чайківському – фельдшеру-диспетчеру  комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради в Хорошівському районі.

Цікава концертна програма підготовлена працівниками Хорошівського Будинку культури та аматорськими колективами сприяла  створенню святкової атмосфери та хорошого настрою всім присутнім.

Преглядів: 65 2017-06-16
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.