Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Глава Уряду попередив про персональну відповідальність чиновників за закупку ліків за завищеними цінами

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністерству охорони здоров'я, Міністерству економічного розвитку і торгівлі та Міністерству внутрішніх справ України проаналізувати дані щодо закупівель медичних препаратів закладами охорони здоров’я у країні за завищеними цінами. Про це Глава Уряду заявив під час засідання Кабінету Міністрів України у середу.

«Я звертаюся до Міністерства охорони здоров'я спільно з Мінекономрозвитку, МВС - проаналізуйте, будь ласка, і дайте по руках тим, хто краде у людей, які потребують захисту і підтримки - у хворих людей», - наголосив Глава Уряду.

Він навів дані дослідження Міністерства економічного розвитку і торгівлі, згідно з яким різні медичні установи купують препарати, а саме - парацетамол, омнопон, аспірин та адреналін - за ціною, що до 90% перевищує середньозважену по країні. «І це лише по 4 препаратах. Такі дії потребують уваги правоохоронних органів», - зазначив Прем'єр-міністр.

Він додав, що аналіз закупівель буде продовжуватися, а дані - із зазначенням прізвищ і навіть номерів телефонів – оприлюднюватися, аби «пацієнти телефонували і казали крадієві «добрі слова».

«Це злочин проти українських громадян - красти у тих, хто хворіє. Так роблять лише мародери», - сказав Володимир Гройсман.

Він також нагадав, що цього року Уряд закупив більше 10 тис. стентів для проведення серцево-судинних процедур на 50% дешевше, порівняно з минулими періодами.

Преглядів: 58 2017-08-09
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.