Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе вберегти ваше життя та майно від вогню
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе вберегти ваше життя та майно від вогню

Звертаюсь до Вас з приводу стрімкого зростання кількості пожеж та їх трагічних наслідків. Через грубе порушення правил пожежної безпеки на території Хорошівського району станом на 08.08.2017 року виникла 51 пожежа (2016 рік – 34 пожежі). У вогні загинуло 11 осіб (2016 рік – 3 особи).

Здебільшого, основними причинами виникнення пожеж у помешканнях є порушення громадянами правил пожежної безпеки під час експлуатації печей, а також паління у нетверезому стані, дитячі пустощі з вогнем, перенавантаження або несправність електромережі.

Зважаючи на вкрай невтішну статистику, вкотре застерігаю громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань, дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті:

Шановні громадяни! Пам’ятайте: лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

Начальник  Хорошівського районного сектору  У ДСНС в області Володимир Майстренко

Преглядів: 42 2017-08-10
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.