Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Галина Ширченко спостерігала за ходом збирання ранніх зернових культур

Галина Ширченко спостерігала за ходом збирання ранніх зернових культур

Збирання ранніх зернових у районі наближаються до завершення. Частина сільгосппідприємств вже розпочинають оранку та готуються до посіву озимих культур.

Як працюється аграріям, чи виправдалися надії на отримання запланованого врожаю, як обробляються землі та посіви? Про це та багато іншого поспілкуватися з сільгоспвиробниками, безпосередньо на їх робочому місці, тобто в полі, вирішила голова РДА Галина Ширченко.

Галина Іванівна побувала на полях ТОВ «ТВК-Агро» та розмовляла з керівником Валерієм Сьомою. Очільник сільгоспформування загалом задоволений урожайністю ранніх зернових у господарстві, що сягає близько 30 цт./га.

Агроном  ТОВ «Грін-Ленд Славута» Володимир Швець говорив про те, що вони вже завершують збирання ранніх зернових культур і, що врожайність непогана, а умови праці комбайнерів досить пристойні і на переконання дозволив оглянути робоче місце – кабіну  комбайна «John Deere», який був задіяний в збиранні вікосуміші.

Процес обмолоту озимого жита спостерігали в господарстві ТОВ «Небіж Агро». Сюди на допомогу  в збиранні врожаю прийшов керівник з сусіднього господарства Андрій Ткачук, який розповів, що між сільгосппідприємствами  є добросусідська співпраця та взаємодопомога.

Головний спеціаліст відділу економічного та агропромислового розвитку Віктор Сергійчук, який супроводжував Галину Ширченко у цій поїздці, запропонував відвідати господарство ПП «Фарм –Сервіс» в с. Ягодинка, очолюване братами Ігорем та Олександром Велебними.

Агропідприємство займається обробкою сільгоспугідь  та тваринництвом, має сертифікати європейського зразка на вирощування зернових культур, відгодівлю ВРХ та овець. Продукцію даного господарства, вирощену на органічній основі, вже можна зустріти в еко-маркетах м. Києва.

Один із керівників – Олександр навчався за кордоном, має досвід роботи в аграрному  секторі Німеччини і тепер прагне здобуті знання застосовувати у власному бізнесі втілюючи передові методи господарювання. Олександр поділився своїми мріями та планами розвитку агробізнесу, який би включав повний цикл: вирощування сільгоспкультур, розвиток тваринництва та переробка продукції.

Галина Ширченко побажала підприємцям плідної праці та реалізації їх планів і висловила щире захоплення ентузіазмом, вірою у власні сили та тим натхненням з яким брати взялися до справи.

Преглядів: 341 2017-08-10
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.