Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | Найменша людська необачність і легковажність може раптово призвести до пожежі та значної втрати врожаю
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Найменша людська необачність і легковажність може раптово призвести до пожежі та значної втрати врожаю

На території Хорошівського району розпочалася збиральна компанія. Жнива – напружена для хліборобів пора. Від того, як буде зібраний і збережений урожай, залежить чи буде в державі та кожного з нас на столі протягом року якісний та доступний за ціною хліб. Тому сьогодні дуже важливо не тільки зібрати врожай, але й зберегти його від небезпечного і підступного ворога – вогню. Саме під час жнив та дозрівання зернових культур, різко підвищується небезпека виникнення пожеж на хлібних ланах, зернотоках, заготівельних пунктах та елеваторах. Дозріла на полях хлібна маса, солома та стерня є дуже сухою і легкозаймистою, особливо в умовах сухої, спекотної погоди та вітру. Невеличке джерело відкритого вогню може викликати велику пожежу і тоді результати багатомісячної напруженої праці багатьох людей пропадають миттєво, завдаючи при цьому величезних матеріальних збитків. Тому необхідно всім пам’ятати, що найменша людська необачність і легковажність може раптово призвести до пожежі та значної втрати врожаю.

Як показує практика та аналіз надзвичайних ситуацій, котрі протягом останніх років виникали під час збирання врожаю, у випадку виникнення загорянь на полях швидкість розповсюдження фронту полум’я досягала від двох до п’яти метрів в секунду при помірному вітрі.

У зв’язку з цим районний сектор звертається до всіх мешканців району:

- будьте вкрай обережні при поводженні з відкритим вогнем;

- не паліть та не розводьте багаття поблизу хлібних масивів, в місцях зберігання та переробки врожаю;

- слідкуйте за тим, щоб діти не бавилися сірниками, запальничками, смолоскипами поблизу хлібних масивів;

Звертаємось до тих, від кого залежить збереження нового врожаю: суворо дотримуйтесь вимог правил пожежної безпеки, не будьте безвідповідальними чи байдужими. Щоб усім нам бути з хлібом, необхідно, аби кожен відчував особисту відповідальність за кожен колосок і намагався зберегти його. Тільки спільними зусиллями рятувальників і громадян можна створити надійний заслін від пожеж!

Хорошівський  районний сектор Управління  ДСНС України у Житомирській області

Преглядів: 30 2017-08-11
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.