Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Нарада з питання рівня готовності оздоровчих закладі району

Нарада з питання рівня готовності оздоровчих закладі району

14 травня 2013 року заступник голови РДА О. В. Одноворченко провів нараду з питання рівня готовності оздоровчих закладі району до роботи в літній період. В нараді взяли участь головний лікар центральної районної лікарні А. В. Кліванський, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги С. В. Хабаза, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н. П. Осадчук, начальник управління праці та соціального захисту населення М. В. Корнійчук, начальник служби у справах дітей Л. Р. Федоренко, головний спеціаліст Коростеньської СЕС Яковенко О. С., начальники відділів РДА: освіти – Л. В. Ковальчук; у справах сім'ї, молоді і спорту – О. В. Ніконов; культури і туризму – О.  П. Шишук.

Цьогоріч заплановано оздоровити 1494 дитини. Охопити відпочинком у пришкільних таборах всіх дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, з неблагополучних та малозабезпечених сімей. Для проведення оздоровчої компанії на належному рівні потрібно підготувати 21 об’єкт до прийому дітей в умовах, які відповідатимуть медико-санітарним та протипожежним нормам. Тож до вирішення даного питання мають долучитися всі компетентні служби і насамперед працівники ФАПів, соціальні працівники, представники санепідемстанції. Начальник відділу освіти Л. В. Ковальчук запевнила, що тримає на особистому контролі процес підготовки пришкільних таборів до оздоровлення дітей під час літніх канікул. За підсумками наради видано протокольні доручення.

Преглядів: 696 2013-05-14
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.