Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Про готовність об’єктів господарського комплексу району до осінньо-зимового періоду доповідали на колегії РДА

Сьогодні, 6 жовтня 2017 року відбулося засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням Галини Ширченко. Учасниками засідання були члени колегії і запрошені керівники підприємств і установ району та структурних підрозділів районної державної адміністрації.

На розгляд колегії виносилося три питання: про стан підготовки об’єктів господарського комплексу району до осінньо-зимового періоду 2017/2018 року; про підсумки роботи відпочинкових закладів району та стан оздоровчої кампанії в літній період 2017 року; про можливість забою тварин, що утримуються в особистих підсобних господарствах населення на бойнях, які знаходяться під державним контролем.

Заслухавши доповідачів та співдоповідачів присутні обговорили порушені питання, висловлювали зауваження та   вносили пропозиції.

Голова РДА Галина Ширченко говорила про необхідність активізації роботи зі стовідсоткового  забезпечення паливом всіх соціальних об’єктів району. Натомість, присутні на колегії голова Новоборівської селищної ради Григорій Рудюк та заступник голови Хорошівської селищної ради Василь Зіник повідомили, що громади загалом готові розпочати опалювальний сезон. Василь Іванович сказав, що загальноосвітні навчальні заклади громади не повністю забезпечені паливом, хоча  процедура тендерної закупівлі пройдена проте деякі юридичні нюанси не дають змоги на сьогодні завершити процес придбання вугілля. Він запевнив, що ситуація контрольована і не має загрозливого характеру для забезпечення належного теплового режиму в приміщеннях навчальних закладів.

За підсумками колегії буде видано відповідні розпорядження та доручення голови райдержадміністрації.

Преглядів: 74 2017-10-06
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.