Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Призовники з Хорошівського району поповнять ряди ЗСУ

Призовники з Хорошівського району поповнять ряди ЗСУ

Відповідно до Указу Президента № 44/2017 з 2 жовтня стартувала  призовна кампанія, яка закінчиться 30 листопада.

Указом передбачено «призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.»

Згідно з вищезазначеним Указом на комплектування ЗСУ та інших військових формувань восени 2017 року планується призвати 10 461 особу у віці від 20 повних років, у тому числі до лав ЗСУ - 6 360, Нацгвардії - 3 500, у Державну спеціальну службу транспорту - 600.

Сьогодні, 10 жовтня 2017 року, на строкову військову службу до лав ЗСУ було відправлено 2 призовника з Хорошівського району.

«Звання Захисника завжди було почесне. Сьогодні ви відправляєтеся до військових частин, де опануєте цю науку, і ми всі віримо, і сподіваємося, що ви гідно представлятимете Хорошівський район. Можливо вам сподобається в армії і ви знайдете себе в професії військового. В будь якому випадку ми всі бажаємо вам гарного здоров’я, вправності, кмітливості. Чекаємо на ваше повернення. І порошу, не забувайте писати СМСки батькам і бабусі, телефонуйте по-можливості частіше.» - сказала голова РДА Галина Ширченко, яка разом із першим заступником РДА Віталієм Римарем прийшли на призовний пункт Хорошівського РВК.

Галина Іванівна поспілкувалася з призовниками та бабусею одного з них, яка проводжала онука.

Преглядів: 47 2017-10-10
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.