Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | Мін’юст запустив онлайн-платформу для захисту прав людей
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Мін’юст запустив онлайн-платформу для захисту прав людей

Мін’юст запустив онлайн-платформу для захисту прав людей

Міністерство юстиції України розробило та запустило окремий сайт, на якому громадяни можуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав – prаvo.minjust.gov.ua.

Запуск онлайн-платформи відбувся в рамках реалізації загальнонаціонального право просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право», який стартував у червні цього року та реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою надання безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції за підтримки програми USAID «Нове правосуддя», БФ «Відродження» та інших міжнародних партнерів та донорів.

Метою проекту є підвищення правової свідомості українців, інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті шляхом надання практичних рекомендацій за найбільш актуальними напрямами.

Більше інформації про проект «Я маю право!» – на сайті prаvo.minjust.gov.ua та за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи надання безоплатної правової допомоги).

Довідково. Девіз проекту – Знаю! Дію! Захищаю! Тривалість проекту становить 3 роки (2017–2019 роки). До географії проекту віднесено всі міста України, включаючи віддалені селища, де функціонують центри та бюро системи надання безоплатної правової допомоги.

Преглядів: 10 2017-10-10
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.