Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Змагання з футзалу серед допризовної молоді на Кубок Міністра оборони України

Змагання з футзалу серед допризовної молоді на Кубок Міністра оборони України

У Житомирі 15 жовтня відбудуться фінальні змагання з футзалу на Кубок Міністра оборони України.

10 жовтня Кубок передали управлінню сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА голова Хорошівської РДА Галина Ширченко та голова районної ради Андрій Ющенко.

Саме за ініціативи Андрія Ющенка, на той час голови Хорошівської РДА, у 2015 році було запроваджено спортивно-виховний захід, проведення якого підтримав радник Міністра оборони України Дмитро Грищенко.

Спочатку змагання серед допризовної молоді проходили на рівні району, у 2016 році приєдналася команда з сусіднього Черняхівського району, отже вийшли на міжрайонний рівень. 

Протягом 2015-2016 років команда Іршанського навчально-виховного комплексу двічі здобувала перемогу в змаганнях та носила почесне звання володаря Кубка Міністра оборони України.

У рамках заходів з нагоди Дня захисника України 6 жовтня в селищі Іршанську відбулися зональні змагання з футзалу на Кубок Міністра оборони України серед допризовної молоді, в яких взяли участь команди з Хорошівської, Іршанської, Новоборівської територіальних громад та Черняхівського району. Перемогу здобула команда Хорошівської ОТГ, яка і змагатиметься за Кубок 15 жовтня в Житомирі, адже започаткований у Хорошеві спортивно-виховний захід цьогоріч набув обласного значення.    

 

 

 

 

Преглядів: 67 2017-10-11
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.