Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> В Іршанську відбувся фестиваль творчості для дітей з обмеженими можливостями

В Іршанську відбувся фестиваль творчості для дітей з обмеженими можливостями

12 жовтня, у селищі Іршанську пройшов обласний фестиваль творчості дітей з обмеженими можливостями «Райдуга-2017».

Це відкритий благодійний мистецький захід, що проводиться на базі Палацу культури та спорту філії «Іршанський ГЗК» ДП «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» за підтримки органів місцевої влади та Департаменту соціального захисту населення Житомирської ОДА.

Голова Хорошівської райдержадміністрації Галина Ширченко привітала учасників фестивалю та висловила  вдячність організаторам. Галина Іванівна говорила, що її надзвичайно вразили ці талановиті діти, з великим позитивним світосприйняттям, та щиро побажала здоров’я, не втрачати оптимізму і віри у власні сили, працювати над собою і розвивати свої таланти.

Фестиваль проходить з метою виявлення та підтримки талановитих і обдарованих дітей, які вивчають та пропагують різноманітність світової та української культури, сприяння самовдосконаленню і самоствердженню юних талантів, розвитку творчих здібностей, реабілітація та соціалізація дітей засобами культури та мистецтва, виховання у здорових дітей турботи, чуйного і поважного ставлення до однолітків з обмеженими фізичними можливостями.

Преглядів: 63 2017-10-13
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.