Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> День перемоги

День перемоги

09 травня 2013 року о 10ºº год. в районному центрі розпочалися урочисті заходи з нагоди Дня  Перемоги. Святкова колона урочистою ходою крокувала до  меморіалу Слави.

Селищний голова смт. Володарськ-Волинський Валентина Онофріюк відкриваючи  мітинг-реквієм присвячений 68-й річниці Великої Перемоги, звернулася до ветеранів з словами вітання та глибокої поваги  і вдячності за здобуту дорогою ціною Велику Перемогу.

Голова райдержадміністрації Микола Кочин привітав ветеранів та всіх присутніх зі святом Перемоги, висловив щиру вдячність всім визволителям за можливість жити, ростити дітей, засівати лани, за мирне небо над нашою країною. Наголосив, що районна влада, виконуючи соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича, здійснює послідовні кроки щодо підвищення рівня соціального захисту ветеранів та учасників війни. Побажав ветеранам міцного здоров’я, довголіття, бадьорості духу та родинного затишку.

Голова Володарсько-Волинської районної ради ветеранів Ніна Павицька подякувала ветеранам за стійкість і мужність проявлені на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом.

Хор ветеранів районного будинку культури та учнівська молоді співали пісні і декламували вірші воєнних часів.

По закінченню мітингу під захоплені погляди присутніх, пройшов конкурс пісні і строю в якому взяли участь школярі гімназії та НВК. На завершення святкових заходів у районному будинку культури відбувся концерт народного духового оркестру.

Преглядів: 721 2013-05-09
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.