Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | Про комплексну перевірку територіальної системи централізованого оповіщення цивільного захисту області
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Про комплексну перевірку територіальної системи централізованого оповіщення цивільного захисту області

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2017 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11січня 2017 року № 9-р, Плану роботи Державної служби України з надзвичайних ситуацій на 2017 рік та розпорядження голови облдержадміністрації від 23.01.2017 №41 "Про основні завдання цивільного захисту області на 2017 рік" 17 листопада 2017 року з 14 до 15 години буде здійснюватися комплексна перевірка системи централізованого оповіщення (ТСЦО) цивільного захисту області з практичним поданням електросиренами сигналу “УВАГА ВСІМ” на всій території області та доведенням по технічним засобам оповіщення і зв'язку мовної інформації до населення.

Преглядів: 17 2017-11-10
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.