Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | Як встановити сонячну електростанцію та отримати компенсацію. ІНСТРУКЦІЯ
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Як встановити сонячну електростанцію та отримати компенсацію. ІНСТРУКЦІЯ

Як встановити сонячну електростанцію та отримати компенсацію. ІНСТРУКЦІЯ

За ініціативи голови ОДА Ігоря Гундича жителям Житомирської області з обласного бюджету відшкодовують 15% від вартості систем сонячного теплопостачання та 20% від вартості сонячних батарей та дахових панелей.

Вже 39 сонячних електростанцій працює на території області. 9 власників отримали відшкодування з обласного бюджету, ще 13 – подали заявки на 20% компенсацію вартості обладнання.

Отримати відшкодування можна, встановлюючи сонячні панелі і за власні кошти, і за кредитні.

Щоб отримати відшкодування за сонячні батареї та електростанції, встановлені за власні кошти, необхідно:

Крок 1 – вибрати необхідне обладнання у постачальника та взяти на нього рахунок-фактуру;

Крок 2 – купити обладнання та встановити його;

Крок 3 – підтвердити факт встановлення в Обленерго;

Крок 4 – надати в облдержадміністрацію документи: рахунок-фактуру на обладнання (видаткова накладна), довідку з Обленерго про підключення, паспорт, код платника податків.

Крок 5 – через 2-3 тижні отримати на власний рахунок до 20% від вартості сонячних батарей.

Якщо бажаєте встановити сонячну електростанцію за кредитні кошти і отримати компенсацію, потрібно:

Крок 2 – завітати до будь-якого державного банку (Укрексімбанк, Укргазбанк, Ощадбанк, Приватбанк) і взяти кредит;

Крок 3 – купити обладнання та встановити його;

Крок 4 – підтвердити факт встановлення в Обленерго;

Крок 5 – надати в облдержадміністрацію документи: рахунок-фактуру на обладнання (видаткова накладна), довідку з Обленерго про підключення, паспорт, код платника податків;

Крок 6 – комісія приймає рішення та переводить на кредитний рахунок банку до 20% від тіла кредиту.

До речі, наприклад, АТ «Укргазбанк» у Житомирській області пропонує населенню безвідсотковий кредит на сонячні електростанції.

За довідками можна звертатися за телефонами: (0412) 47-46-44, 47-46-42.

ПЕРЕЛІК обладнання і матеріалів, на які надається компенсація:

• фотоелектричні панелі (сонячні панелі);
  • контролер заряду;
  • інвертор;
  • акумулятор;
  • система кріплень сонячних панелей на даху;
  • кабель та конектори для фотоелектричних систем;
  • щит електричний для приєднання сонячних панелей до інвертора;
  • захисне та комутаційне обладнання для системи;
  • прилади обліку електроенергії.

Нагадаємо, надлишкову енергію можна продавати за «зеленим» тарифом – 0,18 євроцентів за кВт.

Сонячна електростанція – це можливість отримувати до 1,5 тисячі доларів на рік.

Преглядів: 18 2017-11-10
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.