Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | Петро Порошенко присвоїв почесні звання 2 жителям Житомирщини
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Петро Порошенко присвоїв почесні звання 2 жителям Житомирщини

Петро Порошенко присвоїв почесні звання 2 жителям Житомирщини

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва двом жителям Житомирщини Петро Порошенко присвоїв почесні звання.

Відповідний Указ №355/2017 Президент України підписав 8 листопада.

"За значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність постановляю присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ» – ЗАЙЧЕНКУ Олександру Сергійовичу - художньому керівникові гурту «Кредо», м. Житомир;

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» – БІЛЯВСЬКІЙ Олені Домініківні - заступникові директора відділення школи мистецтв м.Новограда-Волинського, Житомирська область".

Преглядів: 15 2017-11-10
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.