Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | Відбулося засідання спостережної комісії Хорошівської РДА
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Відбулося засідання спостережної комісії Хорошівської РДА

Відбулося засідання спостережної комісії Хорошівської РДА

Сьогодні, 10 листопада 2017 року, відбулося засідання  спостережної комісії Хорошівської райдержадміністрації за участі членів комісії та запрошених представників Хорошівського районного відділу пробації.

На засіданні розглядалися та обговорювалися питання діяльності Хорошівського РВ пробації. Начальник Хорошівського районного відділу пробації підполковник внутрішньої  служби  Наталя Данильчук доповідаючи про роботу відділу за 10 місяців 2017 року, говорила про стан зайнятості підоблікових осіб та  організацію волонтерів пробації, про залучення органів місцевого самоврядування та місцевих громадських організацій щодо скоординованої діяльності під час роботи з суб’єктами пробації, до роботи з ресоціалізації засуджених підоблікових  з інвалідністю.

Голова РДА Галина Ширченко наголосила на необхідності тісної співпраці відділу пробації,  всіх соціальних служб, центру зайнятості та  громадських організацій з метою запобіганню злочинності та антисоціальних проявів насамперед дітей та молоді.

В результаті засідання було укладено тристоронню угоду про співробітництво Хорошівського районного відділу пробації  з районним центром зайнятості населення  і   управлінням праці та соціального захисту населення РДА, спрямовану на працевлаштування засуджених та поліпшення соціального обслуговування малозабезпечених і інвалідів, котрі перебувають на обліку районного відділу пробації.

Преглядів: 23 2017-11-10
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.