Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | Нарада з питання виконання державного завдання по осінньому призову громадян на строкову військову службу до ЗСУ
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Нарада з питання виконання державного завдання по осінньому призову громадян на строкову військову службу до ЗСУ

Голова РДА Галина Ширченко провела оперативну нараду з питання виконання державного завдання по осінньому призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України. В нараді взяли участь голова районної ради Андрій Ющенко, військовий комісар Хорошівського військового комісаріату Олександр Зіневич, начальник відділу комплектування районного військового комісаріату Олександр Безпалюк, начальник Хорошівського відділення поліції Сергій Блоцький, керівник апарату райдержадміністрації  Ігор Ткач, головний спеціаліст з мобілізаційної, оборонної  та режимно-секретної роботи апарату  райдержадміністрації Юрій Забродський.

Голова РДА Галина Ширченко акцентувала увагу присутніх на необхідності вжити невідкладних заходів щодо безумовного виконання планового завдання в повному обсязі та спільно з органами місцевого самоврядування продовжити широкомасштабні заходи щодо оповіщення,  проведення агітаційно-розяснювальної роботи серед населення району, з  метою популяризації військової служби в Збройних Силах України.

За підсумками наради прийнято ряд протокольних рішень.

Преглядів: 21 2017-11-10
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.