Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | Зовнішнє незалежне оцінювання – 2018
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Зовнішнє незалежне оцінювання – 2018

Зовнішнє незалежне оцінювання – 2018

10 листопада 2017 року на базі Хорошівської гімназії відбувся семінар-нарада з питань проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії у 2018 році  за участі заступника директора Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Людмили Марцевої, представників Житомирського державного університету ім. І. Франка та Житомирського державного технологічного університету, відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму РДА, начальників відділів освіти ОТГ, директорів шкіл та їх заступників, класних керівників 11-х класів, випускників 11-х класів Хорошівської гімназії.

В ході семінару-наради присутніх  було ознайомлено з особливостями проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії у 2018 році.

Цього року реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні проводитиметься з 09 до 31 січня.

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 06 лютого до 19 березня 2018 року. Змінювати реєстраційні дані учасники ЗНО зможуть до 02 квітня 2018 року. До 30 квітня зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (vintest.org.ua)  та Українського центру оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua)

Преглядів: 21 2017-11-13
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.