Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | Кожна десята пожежа в Україні – виникає саме з вини малолітніх дітей
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Кожна десята пожежа в Україні – виникає саме з вини малолітніх дітей

Кожна десята пожежа в Україні – виникає саме з вини малолітніх дітей

Дуже часто причиною виникнення пожеж являються дитячі пустощі з вогнем. Так, за статистикою кожна десята пожежа в Україні – виникає саме з вини малолітніх дітей.

Трапляється це тому, що батьки в повсякденних турботах не завжди усвідомлюють, яку небезпеку ховає в собі вогонь, який потрапляє в руки дитини.

Профілактика дитячої пустощі з вогнем в сім'ї зазвичай зводиться до банальних заборон: газ не включай, сірники не чіпай!  Але заборонений плід солодкий: діти шукають нових яскравих вражень, бавляться з сірниками та вогненебезпечними предметами. Найчастіше це закінчується трагедією.

Шановні батьки! Щоб не було біди, ви повинні строго стежити за тим, щоб діти не брали в руки сірники. Не можна допускати, щоб діти користувалися електронагрівальними приладами, газовими плитами. Якщо у вас є малолітні діти, ні в якому разі не залишайте їх вдома самих, тим більше, якщо горить газ, працює телевізор або інші електроприлади. Не показуйте дітям поганий приклад: не паліть при них, не кидайте недопалки куди попало, не запалюйте папір для освітлення темних приміщень. Зберігайте сірники в місцях недоступних для дітей. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками.

Вдома - батьки, в дитячих садках - вихователі, а в школах - вчителі, всі зобов'язані забезпечити неухильне виконання дітьми правил пожежної безпеки, строго підтримувати протипожежний режим, негайно усувати причини, які можуть призвести до трагедії. Почуття небезпеки, що виходить від вогню, дитині потрібно прищеплювати з раннього дитинства. Дотримання правил безпеки повинно увійти у звичку кожного.

Пам'ятайте – маленька необережність може привести до великої біди.

Хорошівський   районний сектор Управління  ДСНС України у Житомирській області

Преглядів: 11 2017-11-14
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.