Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Анатолій Пантус презентував нову збірку віршів «Україна калинова»

Анатолій Пантус презентував нову збірку віршів «Україна калинова»

Гарна подія відбулася сьогодні у культурно-мистецькому житті Хорошівщини – на сцені Хорошівського Будинку культури презентував свою нову збірку віршів «Україна калинова» наш самобутній поет Анатолій Пантус.

Перед початком презентації відбулося покладання квітів до пам’ятника полеглим за гідність і свободу народу України.

На презентацію книги прийшли рідні загиблих в АТО, голова Хорошівської РДА Галини Ширченко та голова районної ради Андрій Ющенко, депутат обласної ради Анатолій Подік, представники 95 десантно-штурмової бригади і військової частини А3091 м. Бердичів  та військовий духовий оркестр в/ч А3091, громадськість.

Галина Ширченко вручила Анатолію Пантусу відзнаку Міністерства оборони України Нагрудний знак «Знак пошани» та від себе побажала поету міцного здоров’я,  щоб не полишала муза і він радував читачів своїми новими поезіями.

Приємні миті подарували присутнім чарівні мелодії у виконанні військового духового оркестру.

Довідково:

Анатолій Антонович Пантус народився в селі Писарівка Володарсько-Волинського району.

В 1982 році закінчив Київський медичний інститут ім. О. О. Богомольця – лікувальний факультет. Працював лікарем на судні, побував в тихоокеанських штормах, пізнав теплий лікоть підтримки моряків-рибалок.  Працював завідуючим Іршанською поліклінікою.

Анатолій Пантус є співавтором поетичних збірок «Зорі над Іршею» та «Натхнення».

Автор поетичних збірок: «І зацвіте калина», «Квіти для Ісуса», «Шкільні обрії», «Україна, воля і життя», «Україна понад усе».

Останні вірші поета пронизані патріотичним змістом. Анатолій Антонович надзвичайно болісно переживає війну на сході країни, втрату кожного військового, тому багато віршів він присвятив загиблим в АТО землякам та і взагалі військовим.

Преглядів: 46 2017-12-01
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.