Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Право на податкову соціальну пільгу фізичних осіб, які працюють на умовах неповного робочого дня

Хорошівське відділення  Коростенської ОДПІ повідомляє,  що  положеннями пункту 169.1 статті 169 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755 - VІ  встановлено право платника  податку на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), якщо розмір цього доходу не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень.
     Так, у 2017 році розмір заробітної плати, що дає право на податкову соціальну пільгу становить – 2240 грн. (прожитковий мінімум на працездатну особу у розмірі 1600 грн. х 1,4), у 2016 році цей розмір заробітної плати дорівнював  1930 грн. (1378 грн. х 1,4), а у 2015 році він становив 1710 грн. (1218 грн. х 1,4).

Отже, фізичні особи, які працюють неповний робочий день, мають право на податкову соціальну пільгу при умові, що їхня заробітна плата не перевищує встановлений  граничний розмір для отримання податкової соціальної пільги.

Хорошівське відділення  Коростенської ОДПІ

Преглядів: 27 2017-12-08
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.