Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> На Житомирщині планують затвердити обласну програму пільгового кредитування житла для учасників АТО, педагогічних і медичних працівників

На Житомирщині планують затвердити обласну програму пільгового кредитування житла для учасників АТО, педагогічних і медичних працівників

Депутати обласної ради на комісіях розглядають проект програми забезпечення житлом (пільгового довгострокового кредитування) педагогічних, науково-педагогічних, медичних працівників, учасників АТО та членів їх сімей на 2018-2021 роки.

 

Із деталями програми ознайомив сьогодні, 12 грудня, представників депутатської постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку директор департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА Роман Щебетов.

 

«Програма передбачає надання пільгового кредиту педагогічним, медичним працівникам та учасникам АТО і членам їх сімей. Черга формуватиметься відповідно до реєстру осіб, які потребують поліпшення житлових умов. Рішення про надання кредиту прийматиме Регіональне управління Держмолодьжитла протягом місяця з дня подання документів. Розмір кредиту визначатиметься виходячи з норми 21 кв. метр загальної площі житла на одного члена сім'ї та додатково 10,5 кв. метрів на сім'ю», – сказав Роман Щебетов.

 

Пільговий кредит надаватиметься до 20 років під 3% річних.

 

Поки програма прийматиметься без фінансового ресурсу. Його планують передбачити на засіданні сесії у 2018 році після детального опрацювання фінансових потреб, затвердження комісій та порядку надання кредитів.

 

Також депутати запропонували доповнити програму, щоб пільговий кредит мали змогу взяти і добровольці.

 

Робоча група, яка прийматиме рішення, буде затверджена спільним розпорядженням голови облдержадміністрації та голови обласної ради.

Преглядів: 49 2017-12-12
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.