Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Обговорювали питання співпраці органів місцевого самоврядування із службою зайнятості в умовах реформування

12 грудня 2017 року,  директор Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна з робочим візитом відвідала Володарсько-Волинський районний центр зайнятості, у рамках якого провела зустріч з головою Хорошівської РДА Галиною Ширченко, головою районної ради Андрієм Ющенком та заступником Хорошівської селищної ради Василем Зіником.

Обговорювали питання співпраці органів місцевого самоврядування із службою зайнятості в умовах реформування.
Галина Ширченко відмітила важливість діяльності центру зайнятості в районі, високу якість послуг, які надають фахівці та необхідність функціонування центру зайнятості на ринку праці району.

Андрій Ющенко наголосив на впровадженні нових форм роботи в наданні соціальних послуг населенню та роботодавцям фахівцями центру зайнятості.

Василь Зіник повідомив про недавно розпочату роботу інспекторів з праці, що дозволить легалізувати робочі місця, відмітив високу компетентність фахівців у питанні організації та проведенні громадських робіт.

Галина Корінна зазначила, що основне завдання служби зайнятості на сучасному етапі – стати рекрутинговою агенцією, працювати по-новому, задовольняти потреби кожного клієнта.

Зустріч була результативною в плані координації спільних зусиль для вирішення проблем зайнятості населення району та спрямувала на активне впровадження нових сучасних форм роботи у службі зайнятості.

Преглядів: 21 2017-12-13
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.