Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Галина Ширченко провела засідання районної комісії з безпеки дорожнього руху

Галина Ширченко провела засідання районної комісії з безпеки дорожнього руху

Голова райдержадміністрації Галина Ширченко провела нараду з питань стану утримання автомобільних доріг та безпеки дорожнього руху за участі членів районної комісії з безпеки дорожнього руху. На нараді були присутні запрошені: голова Хорошівської районної ради Андрій Ющенко, інспектор Хорошівського відділення поліції Коростишівського відділу ГУНП в Житомирській області Вадим Кайденюк, заступник Новоборівського селищного голови по роботі виконавчих органів Руслан Семеній, заступник Хорошівського селищного голови Василь Зіник, керівник апарату Хорошівської райдержадміністрації Ігор Ткач, Радицький сільський голова Тамара Яремчук, Топорищанський сільський голова Ліна Зубрицька, директор ТОВ «Червоногранітний кар’єр»  Віктор Гоголь.

На порядок денний виносилося п’ять питань: стан утримання автомобільних доріг району; контроль за дотриманням водіями правил дорожнього руху територіальними підрозділами поліції; щодо усунення руйнації дорожнього покриття внаслідок виливу води на а/д загального користування Н. Борова - Йосипівка на км 0+300, щодо встановлення балансоутримувача моста через річку Ірша, розташованого по вул. Житомирська смт. Хорошів (33+700 О 060508), інші проблемні питання безпеки дорожнього руху, утримання автомобільних доріг району та шляхи їх вирішення.

Зі слів начальника філії «Володарсько-Волинський райавтодор» ДП «Житомирський облавтодор» Віктора Приймака «практично всі дороги району потребують ремонту. Є менш критичні ділянки де достатньо профілювання або незначного ямкового ремонту, та є й такі де необхідно терміново провести капітальний ремонт, надто це стосується доріг з біло-щебеневим покриттям.»

На нараді говорили про безпеку дорожнього руху та необхідність рекомендувати закладам освіти і керівниками підприємств провести роз’яснювальну роботу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів та працівників трудових колективів з питання  дотримання правил безпеки дорожнього руху всіма його учасниками, зокрема пішоходами і велосипедистами.

Присутні обговорювали питання порядку денного, вносили свої пропозиції і зауваження,  визначили перелік доріг, які потребують першочергового ремонту.

Преглядів: 16 2018-01-11
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.