Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Рятувальники закликають вірян дотримуватися правил безпеки життєдіяльності під час відзначення Хрещення Господнього

19-го січня віруючі традиційно відзначатимуть Богоявлення або ж Хрещення Господнє – одне з найбільших свят православної церкви. Святкування пов’язане з відвідуванням вірянами річок, озер та інших водоймищ. Люди не лише набирають воду в ємності, але й купаються в ополонках та масово відпочивають біля водойм. За цих обставин свято Водохрещення перетворюється на клопітку працю для рятувальників. Адже, як свідчить статистика, люди гинуть на водоймах не тільки у купальний сезон.

Головну загрозу під час відзначення Водохрещення становить те, що на льоду збирається велика кількість людей, а крига не набрала достатньої міцності у зв’язку з перепадами температури. Тому звертаюся до усіх громадян із проханням бути уважними та вкрай обережними перебуваючи на водоймах та поблизу них.

У жодному разі не виходьте на тонкий лід! Перш ніж ступити на кригу, яку ви вважаєте міцною, переконайтесь, що це саме так. Але категорично забороняється робити це ударами ніг! Місця, де лід слабий, видно здалеку: ці ділянки темніші. Зазвичай тонким лід буває поблизу берегів, кущів, у гирлах стічних вод і місць, де б’ють джерела. Міцність льоду тут послаблена течією. Під час руху по замерзлій водоймі варто обходити небезпечні місця та ділянки, вкриті товстим шаром снігу. Якщо ви опинились на кризі, що недостатньо міцна, припиніть рух і повертайтесь своїми слідами, не відриваючи ніг від поверхні льоду.

Окремо звертаємося до батьків: не відпускайте своїх дітей гратися на замерзлих водоймах!

Хорошівський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області

Преглядів: 8 2018-01-12
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.