Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Замінено механізм замовлення та розподілення путівок на відновлювальне лікування за рахунок коштів ФССУ

Хорошівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області повідомляє, що з 01.01.2018 року механізм замовлення та розподілення путівок на відновлювальне лікування за рахунок коштів замінено на адресне забезпечення медичною реабілітацією.

Зазначимо, право на реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України має кожна застрахована особа (тобто особа, яка або за яку сплачується ЄСВ). Вартість відновлювального лікування 100-відсотково покривається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Після резолюції лікарсько-консультативної комісії щодо необхідності реабілітації за певним профілем, у лікарню до пацієнта приїжджає фахівець Фонду та разом із хворим заповнює заявку на відновлювальне лікування. Людині надається перелік санаторіїв, які відповідають вимогам по профілю його хвороби, і вона сама обирає. Потім Фонд узгоджує з санаторієм наявність вільних місць і укладається тристоронній договір – між Фондом, санаторієм і хворим.

Такий крок, зокрема, має на меті збільшити кількість осіб, які матимуть можливість відновити здоров’я на базі санаторіїв.

Тому всім застрахованим особам, які бажають пройти реабілітаційне лікування у санаторіях необхідно звертатися за телефонами Хорошівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області

(04145) 3-12-52, 3-36-74

Преглядів: 15 2018-02-06
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.