Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Замінено механізм замовлення та розподілення путівок на відновлювальне лікування за рахунок коштів ФССУ

Замінено механізм замовлення та розподілення путівок на відновлювальне лікування за рахунок коштів ФССУ

Хорошівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області повідомляє, що з 01.01.2018 року механізм замовлення та розподілення путівок на відновлювальне лікування за рахунок коштів замінено на адресне забезпечення медичною реабілітацією.

Зазначимо, право на реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України має кожна застрахована особа (тобто особа, яка або за яку сплачується ЄСВ). Вартість відновлювального лікування 100-відсотково покривається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Після резолюції лікарсько-консультативної комісії щодо необхідності реабілітації за певним профілем, у лікарню до пацієнта приїжджає фахівець Фонду та разом із хворим заповнює заявку на відновлювальне лікування. Людині надається перелік санаторіїв, які відповідають вимогам по профілю його хвороби, і вона сама обирає. Потім Фонд узгоджує з санаторієм наявність вільних місць і укладається тристоронній договір – між Фондом, санаторієм і хворим.

Такий крок, зокрема, має на меті збільшити кількість осіб, які матимуть можливість відновити здоров’я на базі санаторіїв.

Тому всім застрахованим особам, які бажають пройти реабілітаційне лікування у санаторіях необхідно звертатися за телефонами Хорошівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області

(04145) 3-12-52, 3-36-74

          

 

Преглядів: 15 2018-02-06
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.