Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Метеорологічні попередження по території України

Метеорологічні попередження по території України

8-9 лютого внаслідок впливу активного циклону в Україні очікуються складні погодні умови.

Вдень 8 лютого в Одеській, Миколаївській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській області сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу.

Протягом 9 лютого в Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській, Черкаській, місцями Київській та Чернігівській областях сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини (приріст снігового покриву 10-20 см), на дорогах ожеледиця.

В Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській області сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь і налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

8 лютого в Україні, вночі 9 лютого на Лівобережжі посилення вітру до 15-20 м/с.

Преглядів: 14 2018-02-07
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.