Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Право людини на безоплатну правову допомогу

Право людини на безоплатну правову допомогу

06.02.2018 року працівниками Хорошівського РВ пробації і Хорошівського Бюро правової допомоги  було організовано та проведено спільний захід з питань надання безоплатної правової допомоги для засуджених, які перебувають на обліку Хорошівського районного відділу пробації.

Начальник Хорошівського Бюро правової допомоги  Лариса Шапіренко  поінформувала підоблікових засуджених про зміст права на безоплатну  правову допомогу, порядок його реалізації , підстави та державні гарантії щодо надання такої допомоги визначені в Законі України «Про безоплатну правову допомогу».

По закінченню заходу усі отримали тематичні інформаційні буклети та правороз’яснювальні матеріали.

Начальник Хорошівського РВ пробації  Наталя Данильчук

Преглядів: 10 2018-02-08
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.