Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Зміни в законодавстві для учасників Революції Гідності

Зміни в законодавстві для учасників Революції Гідності

Управління праці та соціального захисту населення доводить до відома, що 24 лютого 2018 року набирає чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих осіб» від 14.11.2017 № 2203-VІІІ.

Даним законом визначено новий порядок встановлення правового статусу учасників Революції Гідності та передбачено надання цим особам пільг та інших соціальних гарантій, встановлених статтею 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», у тому числі 75-відсоткову знижку плати за користуванням житлом та комунальними послугами  в межах норм, передбачених чинним законодавством.

Преглядів: 10 2018-02-08
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.