Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Пільгове перевезення

Пільгове перевезення

В зв’язку з чисельними зверненнями жителів району щодо пільгового перевезення населення у 2018 році, управління праці та соціального захисту населення Хорошівської райдержадміністрації повідомляє, що з 9 січня по 30 червня 2018 року укладено договори про розрахунки за надані послуги по перевезенню пільгової категорії пасажирів автомобільним транспортом за рахунок видатків місцевих бюджетів з автоперевізником ПП «РІМ-Богдан» на таких маршрутах: «Хорошів – Коростень АС ч/з Іршанськ», «Хорошів – Житомир АС-1», «Житомир АС 1 – Гайки ч/з Хорошів», «Житомир АС 1 – Грушки ч/з Хорошів», «Житомир АС 1 – Катеринівка ч/з Хорошів», «Житомир АС 1 – Кропивня ч/з Хорошів», «Іршанськ-Сколобів ч/з Хорошів»,  «Хорошів – Іршанськ», «Хорошів – Іршанськ до с.Заздрівка».

Пільгове перевезення громадян на даних маршрутах здійснюється в межах бюджетних призначень, виділених селищними та сільськими радами Хорошівського району на пільгове перевезення громадян автомобільним транспортом в 2018 році.

Преглядів: 19 2018-02-08
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.