Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Семінар «Співпраця з Німеччиною. Міфи та реальність»

Семінар «Співпраця з Німеччиною. Міфи та реальність»

13 лютого 2018 року об 11.00 год. у приміщенні Житомирського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» (м. Житомир, вул. Михайлівська, 8/1, II поверх) з метою підвищення освітньо-кваліфікаційного рівня суб'єктів підприємництва відбудеться семінар «Співпраця з Німеччиною. Міфи та реальність» в рамках заходів сприяння розвитку малого і середнього підприємництва області та Програми підготовки управлінських кадрів сфери підприємництва «Fit for Partnership with Germany», за підтримки Федерального Міністерства економіки та енергетики Німеччини.

Відповідно до положень Програми українські підприємці та менеджери можуть підвищувати свою кваліфікацію шляхом проходження стажування на підприємствах Федеративної Республіки Німеччина, що дозволяє учасникам познайомитися з німецьким ринком, встановлювати ділові контакти з іноземними партнерами й розширювати діяльність своїх підприємств задля виходу на міжнародні ринки.

До участі у заході запрошуються керівники та співробітники підприємств, фізичні особи-підприємці.

У разі зацікавленості в участі, просимо Вас надати до  управління соціально-економічного розвитку райдержадміністрації  прізвище та посаду учасників семінару за тел.: (04145) 3-18-95, e-mail: ekonomikavolvol@ukr.net.

Преглядів: 14 2018-02-08
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.