Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> До уваги отримувачів пільг та субсидій

До уваги отримувачів пільг та субсидій

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014року № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» (із змінами) з 1 січня 2018 року зменшено норму користування послугами з електропостачання в житлових приміщеннях (крім житлових приміщень, які обладнані стаціонарними електроплитами) з 90 кВт/г на місяць на сім’ю (домогосподарство, далі д/г) з  однієї особи і додатково 30 кВт/г    на місяць на кожного іншого члена сім’ї (д/г), але не більш як 210 квт.г на місяць на 70 кВт/г  на місяць на сім’ю (д/г) з  однієї особи і додатково 30 кВт/г  на місяць на кожного іншого члена сім’ї (д/г), але не більш як 190 квт.г. Відповідно проведено автоматичний перерахунок діючих субсидій.

Дана норма буде враховуватись при нарахуванні субсидій та пільг у 2018 році.

Постановою Кабінету Міністрів України від 01.12. 2017року № 906 «Про внесення змін у додатки 1 і 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 31 травня 2017 р. № 411» уточнено основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України на 2018-2020 роки»

Граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу, які будуть враховані при розрахунку пільг та субсидій у 2018 році:

тверде паливо 2424,16 грн. за тонну;

скраплений газ 242,42 грн. за балон.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення РДА    Галина Антонюк

Преглядів: 21 2018-02-09
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.