Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Працювати з користю для справи

Працювати з користю для справи

Працювати з користю для  справи, допомогти   людині стати на правильний шлях, упередити скоєння повторних порушень закону,  виробляти вміння  відрізняти  позитивні сторони життя від негативних та навчити допомогти  самому собі завдання з нелегких. Але коли їх виконувати спільно, то й результат буде кращий. В такому напрямку відбувається співпраця центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді і кримінально-виконавчої інспекції. Вже стало традицією спеціалістами центру щомісячно проводити годину спілкування з засудженими неповнолітніми та молоддю на базі КВІ.

Так 22 травня 2013 року на базі КВІ проведено відеолекторій «Правда про СНІД» для засуджених без позбавлення волі з метою упередження захворюваності на ВІЛ. Спеціаліст центру Кучер О.В. перед переглядом фільму провела дискусію із засудженими щодо  обізнаності з ВІЛ та СНІД, необхідності знання про хворобу,  ознайомила присутніх про можливість анонімно обстежитися на ВІЛ-інфекцію. Тож відеофільм був переглянутий з неприхованою цікавістю, в повній тиші, після якого  дуже жваво пройшло його обговорення з питань шляхів передачі інфекції та застережних засобів.

Старший інспектор  КВІ  Батюк О.С. зосередив увагу присутніх на епізоді з фільму про вживання наркотиків, про відповідальність за їх зберігання та розповсюдження. Окремим питанням розглядалося застереження засуджених від повторного вчинення злочинів.

По закінченню заходу проведено анкетування щодо шляхів передачі ВІЛ,  розповсюджено соціальну рекламу центру.

Директор                                           Н.П.Осадчук

Преглядів: 648 2013-05-22
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.