Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> Районні змагання

Районні змагання

18 травня 2013 року пройшли районні змагання «Зірниця» організаторами яких були відділи РДА: освіти; у справах сім’ї, молоді та спорту; з питань надзвичайних ситуацій. Спортивне свято розпочалося з вітальної промови начальника відділу освіти Лілії Ковальчук, після чого команди розійшлися по етапах. В змаганнях взяли участь учні загальноосвітніх шкіл району у складі 21-ої команди. Кожна команда об’єднує 12 учасників. Змагання проходили у вісьми етапах під наглядом суворої суддівської колегії головою якої був головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Кос. Команди продемонстрували гарну фізичну підготовку своїх гравців.

Перше місце розділили команди Суховільського НВК та Володарсько-Волинської гімназії,  ІІ місце – команда Топорищенського НВК, ІІІ місце – команда Краївщинського НВК та команда Рижанської гімназії. Команда переможець візьме участь в обласних змаганнях.

Преглядів: 657 2013-05-23
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.