Warning: assert(): Assertion failed in /home/admin199/public_html/core/utils.php on line 3
ВВ РДА | У районі планується утворити 3 об’єднаних територіальних громади
Хорошівська районна державна адміністрація в Житомирській області
ВВ РДА >>> Новини >>> У районі планується утворити 3 об’єднаних територіальних громади

У районі планується утворити 3 об’єднаних територіальних громади

13 травня, під час засідання обласної робочої групи, голови райдержадміністрацій представляли перспективні плани формування об’єднаних територіальних громад відповідного району. Голова Володарсько-Волинської РДА  Андрій Ющенко презентував перспективний план формування об’єднаних територіальних громад за який проголосувало  більшість членів районної робочої групи. Отже, у районі планується утворити 3 об’єднаних територіальних громади: Володарсько-Волинська, Новоборівська, Іршанська (карту району можна побачити тут >>> ).

Підготовка перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад проводилася районною робочою групою з врахуванням затверджених законодавством критеріїв, ставлячи в пріоритет готовність та спроможність територіальної громади розвиватися.

Преглядів: 471 2015-05-14
Ваш коментар успішно додано

Тільки авторизовані користувачі можуть коментувати новини.

Авторизуйтесь якщо Ви зареєстровані, або пройдіть реєстрацію. Це не займе у Вас багато часу.

Коментарів ще немає.