Військовослужбовці на передовій вже за травень отримають більше 27 тисяч гривень

З 1 травня 2019 року зростає грошове забезпечення військовослужбовців, які беруть участь в Операції об’єднаних Сил на сході України. Вже за травень бійці на передовій отримають мінімум 27 300 грн.

Безпека праці при проведенні весняно-польових робіт у сільському господарстві

З метою запобігання виробничому травматизму та професійним захворюванням, Фонд соціального страхування України наполегливо рекомендує роботодавцям, керівникам сільськогосподарських підприємств, головам фермерських господарств, інженерам з охорони праці під час розпалу весняно-польових робіт посилити профілактичну роботу із запобігання виробничому травматизму; організувати роботу згідно з Правилами з охорони праці в сільськогосподарському виробництві; дотримуватись нормативних актів з охорони праці, а саме:

Нагадування керівникам про проходження працівниками медичних оглядів

орошівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області тримає питання охорони праці на виробництві на постійному контролі. Спеціалісти відділення проводять роз’яснювальну та профілактичну роботу щодо проходження працівниками різних підприємств медичного огляду.

Як не стати жертвою блискавки

Блискавка – це гігантський електричний розряд, що виникає внаслідок електризації атмосфери під час грози.

Домашня тиранія – злочин, а не «любов»

Ініціатива Мін`юсту #СтопНасильство у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» сьогодні захищає від домашньої тиранії на законодавчому рівні.

Заробітна плата у «конверті» позбавляє гарантованого права на захист з боку держави

Пане Міністре! Я працював столяром на підприємстві майже півроку, отримував «наручно» зарплату, але, як з’ясувалося, офіційно мене ніхто не оформив. Про всі обов’язкові процедури при влаштуванні на роботу я дізнався вже потім, після інциденту. Як мені бути тепер? В’ячеслав Мурований

З Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі ветерани! Шановні земляки!
Прийміть мої щирі вітання зі святом – Днем перемоги.

Як вберегтися від кору?

Спеціалісти Міністерства охорони здоров’я розповідають детально, чому в Україні виник спалах кору і як довго він триватиме, чому від кору померли люди і як захистити себе від хвороби.