Понеділок, 24 Лютого, 2020

Кожний українець з 1 квітня зможе отримати гарантовану медичну допомогу в рамках базового пакету медичних послуг. Для цього він має мати підписану декларацію із сімейним лікарем, терапевтом або педіатром та направлення від нього або іншого лікуючого лікаря на консультації вузьких спеціалістів, амбулаторні обстеження, госпіталізацію, послуги медичної реабілітації та паліативної допомоги від лікаря первинки або свого лікуючого лікаря.

Громадське обговорення проєкту розпорядження

Хорошівська райдержадміністрація, керуючись статтею 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», виносить на громадське обговорення проєкт розпорядження № 19 від 10.02.2020 року «Про встановлення межі доступності транспортного обслуговування для громадян, які шукають роботу у Хорошівському районі».

Як отримати ліцензію на право зберігання пального?

Основні засади державної політики щодо регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі пальним, а також посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом пального на території України визначено Законом України від 19 грудня 1995 року № 481-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» (далі – Закон № 481).

Увага! Попередження про погіршення погодних умов!

За повідомленням УкрГідрометцентру, у зв’язку із переміщенням активного циклону, очікуються опади у вигляді дощу та мокрого снігу, вночі 24 лютого у західних, вдень у південно-східних областях місцями значні опади.