Відвідайте міжнародну виставку обладнання та технологій поводження з муніципальними та промисловими відходами Waste Management 2020

6-7 жовтня 2020 року, в м. Київ, у ВЦ «АККО Інтернешнл», відбудеться Міжнародна виставка обладнання та технологій поводження з муніципальними та промисловими відходами Waste Management 2020.

Захід відбудеться із дотриманням усіх карантинних вимог та протиепідемічних заходів! (деталі)

Виставка та ділова програму будуть повноцінно дублюватися на онлайн платформі eco-forum.online

Міжнародний форум присвячений питанням законодавчого, фінансового та технологічного регулювання у сфері поводження з відходами та є платформою для залучення в галузь інвестицій та передових технологій.

Участь у виставці дозволяє представити свою продукцію та послуги професіоналам галузі поводження з відходами в Україні, які приймають ключові рішення на національному та регіональному рівнях.

Беріть участь в Waste Management, щоб отримати:
• повну картину ринку: кращі бренди, пропозиції, нові тенденції та технології;
• можливість охопити всі аспекти діяльності Вашого бізнесу;
• гарантії запуску Вашого нового продукту на ринок;
• шанс поспілкуватися з існуючими та потенційними клієнтами;
• вирішення найважливіших бізнес завдань всього за 2 дні, заощадивши час і зусилля;
• можливість брати участь в заходах Ділової програми або організовувати власний семінар.
Скористайтеся всіма перевагами прямо зараз!

Розділи:
– Пріоритети екологічної політики. Перші результати
– Роздільний збір та вивезення
– IoT в галузі управління відходами
– Сортування та переробка
– Утилізація відходів: полігони, біогаз, сміттєспалювання, енергія з відходів
– Фінансування та інвестиції в сферу поводження з відходами
– Переробка промислових відходів (гірничо-металургійний та паливно-енергетичний комплекси, хімічна та нафтохімічна промисловості, цементна промисловість, брухт чорних і кольорових металів, відходи тваринництва, агропромислового комплексу та харчової промисловості)
– Збір та утилізація небезпечних відходів (небезпечні, ВЕЕО / WEEE, батарейки та акумулятори, медичні, радіоактивні відходи)
– Управління ресурсами відходів в регіонах України
– Переробка вторинної сировини: полімери, макулатури, скло, шини і ГТВ

До участі запрошуються:
– міжнародні та вітчизняні постачальники техніки, обладнання та комплексних рішень для поводження з відходами класу I – IV
– оператори ринку відходів, управління та комунальні підприємства зі збору, вивозу, сортування, зберігання, утилізації відходів класу I – IV
– оператори полігонів ТПВ
– промислові підприємства: ГМК, ПЕК, підприємства із заготівлі та переробки брухту чорних і кольорових металів, підприємства – виробники небезпечних відходів, медичні заклади, будівельна та цементна галузі, транспорт, порти, Укрзалізниця, агропромисловий комплекс, тваринництво, харчова промисловість
– переробники вторинної сировини: полімери, скло, макулатура, шини
– торговельні мережі, виробники товарів в упаковці
– будівельні, інжинірингові, проектні, консалтингові, юридичні компанії
– профільні міністерства, профільні Комітети Верховної Ради, органи державного нагляду (контролю)
– регіональні та муніципальні органи влади, територіальні громади, ОСББ
– банки, інвестиційні компанії, фінансові організації
– дипломатичні представництва
– наукові та освітні установи, громадські організації

ПАРАЛЕЛЬНІ ВИСТАВКИ:

Виставка Waste Management пройде паралельно з міжнародними виставками:

WWM logo

поводження зі стічними водамиWaste Water Management – wwm-expo.com

Будівництва і експлуатації гідротехнічних споруд і водних об’єктів
Hydro Engineering – hydro-expo.com

Відвідування виставок – безкоштовне, необхідна реєстрація.

Схожі новини