Вівторок, 27 Жовтня, 2020

Децентралізація: завершилося експертне обговорення законопроєкту про місцеві державні адміністрації

Відбулося фінальне експертне обговорення проєкту нової редакції Закону про місцеві державні адміністрації перед реєстрацією у Верховні Раді України.

МОЗ повідомляє: станом на 27 жовтня в Україні зафіксовано 6 677 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

27 жовтня (станом на 9:00) в Україні 355 601 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, із них 6 590 летальних, 145 336 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 6 677 нових випадків. Загалом проведено 3 087 288 тестувань методом ПЛР. За добу одужали 2 799 пацієнтів.

Обласний лабораторний центр повідомляє: у Житомирській області зареєстровано вже 12878 підтверджених випадків COVID-19

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів, які є запорукою подолання пандемії, у Житомирській області спостерігається стабільно високий рівень захворюваності на коронавірусну інфекцію. Як повідомив в.о. директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 27.10.2020 (за минулу добу – 26 жовтня) зареєстровано 346 нових лабораторно підтверджених випадків.

Велике Будівництво: у Мінрегіоні обговорили можливість створення мережі Музеїв науки в регіонах

20 жовтня у Міністерстві розвитку громад та територій України відбулась робоча нарада щодо створення мережі Музеїв науки у регіонах. Учасники обговорили розробку проєктів музеїв за прикладом пілотної версії Музею науки Малої академії наук України, який було відкрито 3 жовтня у Національному експоцентрі України. В ході відкриття, яке відбулося за участю Президента України Володимира Зеленського, вперше обговорена ідея мультиплікації подібних музеїв у інших містах країни.