Відділ ведення ДРВ Хорошівської РДА

(04145) 3-16-37, 3-15-84

Факс  (04145) 3-16-37

Електронна адреса  horoshiv.drv@oda.zt.gov.ua

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації є структурним підрозділом апарату районної державної адміністрації та працює відповідно до Положення про відділ.

Начальник відділу     Ковтун Юрій Анатолійович

Провідний спеціаліст  Сіваченко Тетяна Вікторівна

Графік роботи:

Початок роботи  800
Кінець роботи  1700

Обідня перерва  з 1200 до 1300

Вихідні:

субота, неділя, святкові дні

Нормативно-правова база

Закон України “Про Державний реєстр виборців”

Постанова Центральної виборчої комісії від 7 жовтня 2014 року № 1529 “Про питання тимчасової зміни місця голосування виборцям, виборча адреса яких відноситься до території Донецької чи Луганської області, на період проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року”

Постанова Центральної виборчої комісії від 6 жовтня 2014 року №1495 “Про деякі питання забезпечення ведення Державного реєстру виборців стосовно громадян України, виборча адреса яких належить до території Донецької та Луганської областей”